top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLK

Holland & Sherry


Holland & Sherry Interiors to część koncernu, który specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości tkanin na garnitury i koszule męskie. Bogata tradycja sięgająca początku XIXw. pozwoliła stworzyć przepiękne kolekcje tkanin do wnętrz, wykonanych niemal w całości z naturalnej wełny. Bardzo luksusowe produkty są coraz częściej wybierane przez klientów ceniących najwyższą jakość produktu.


Z produktami Holland & Sherry mieliśmy pierwszy raz do czynienia w paryskim Showroomie ulokowanym malowniczo nieopodal Sekwany. Małe i przytulne wnętrza wręcz zaprosiły nas do środka, gdzie dzięki uprzejmości właścicieli (polskiego pochodzenia) poznaliśmy tę wyjątkowe produkty.


Tkaniny są w większości wykonane z najbardziej ekskluzywnej wełny nowozelandzkiej i australijskiej. Wszelkie wyszywania i pasmanterie są projektowane w pracowni w Paryżu, a następnie zlecane niemieckim rzemieślnikom, którzy wszystko wykonują ręcznie.Jako dystrybutor marki Holland & Sherry posiadamy w naszym Showroomie CSI w Warszawie wybrane próbniki prezentujące najnowsze kolekcje tkanin obiciowych, zasłonowych oraz ekskluzywną pasmanterię. Wierzymy że marka Holland & Sherry zadowoli najbardziej wymagających klientów, szukających zarówno luksusu jak i jakości.


Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą marki Holland & Sherry. Warszawa.

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page