top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLK

Styl Pałacowy

Styl pałacowy w naszej branży to bardzo ważny i skomplikowany temat. Mieszkamy w kraju, gdzie w wielu miejscach znajdują się okazałe Dwory czy Pałace. Lecz gdy spojrzymy do wnętrza to rzadko kiedy wygląda to tak jak powinno.

Wielokrotnie spotykamy się z tym, że wnętrza pałacowe tworzą ludzie, którzy nie mają z nimi nic do czynienia. Wykorzystywane produkty, meble, tkaniny, oświetlenie są często przypadkowe i nieodpowiednio dobrane.


Dzięki naszemu doświadczeniu na rynkach zagranicznych bez problemu poruszamy się po bajecznym świecie pałacowych wnętrz. Doskonale potrafimy wybrać tkaniny do pięknej jadalni z lambrekinami, na okazały szezlong z kucotkami czy łoże typu Lit a la polonaise jak i wpasować nowoczesny styl w klasycznym wykonaniu.

W ciągu ostatnich 10 lat mieliśmy przyjemność tworzyć pałacowe dekoracje okienne, ściany lub meble tapicerowane do wielu wyjątkowych i historycznych wnętrz.

Przepiękny Pałac Herbsta w Łodzi, gdzie rzetelnie odtworzone wnętrza zostały ozdobione pięknymi jedwabiami z francuskiej manufaktury Tassinari & Chatel oraz elegancką pasmanterią Declercq prosto z Paryża. Wszystkie elementy ręcznie szyte w naszej pracowni tworzą dziś wnętrze, które zachwyca prawdziwych koneserów architektury wnętrz.

Pałac na wodzie w Łazienkach Królewskich był naszym miejscem pracy, gdzie pod czujnym okiem Króla Augusta Poniatowskiego odtworzyliśmy wszystkie tapicerki ścienne w Sypialni Króla i pozostałych pomieszczeniach.


Każde wnętrze jest przez nas analizowane i omawiane z klientem lub projektantem. Wszystkie elementy i produkty są wybierane tak aby pasowały wyglądem i stylem, zachowując szacunek do tradycji.


Styl pałacowy to przede wszystkim:

Tkaniny: Tassinari & Chatel, Houles,

C&C Milano, Lelievre

Pasmanteria: Declerq, Houles,

Samuel & Sons

Karnisze: Houles, McKinney & Co.


Zapraszamy do kontaktu | Showroom Warszawa | Marszałkowska 58


114 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page